KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı DELTA DEMİ DONATIM LTD.ŞTİ.´ya (Bu metinde "DELTA DEMİ DONATIM LTD.ŞTİ." olarak kullanılacaktır) aittir.

DELTA DEMİ DONATIM LTD.ŞTİ. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, DELTA DEMİ DONATIM LTD.ŞTİ. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı DELTA DEMİ DONATIM LTD.ŞTİ. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini deltagemi.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. deltagemi.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

DELTA DEMİ DONATIM LTD.ŞTİ. internet sitesini ziyaret eden ve DELTA DEMİ DONATIM LTD.ŞTİ. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2018 - DELTA DEMİ DONATIM LTD.ŞTİ.. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi